Звіт з проведення осінньої економічної школи “Моя майбутня професія”

1-2 листопада 2017 року на базі факультету економіки і управління Хмельницького національного університету проходила Осіння економічна школа “Моя майбутня професія”, в якій прийняли участь учні 10-11 класів закладів середньої освіти м. Хмельницького та області.

Організатором Осінньої економічної школи була кафедра економічної теорії Хмельницького національного університету. В проведенні заходу брали участь усі випускові кафедри факультету економіки і управління.

Розпочала роботу Осінньої економічної школи кафедра маркетингу і торговельного підприємництва. Викладачі кафедри розповіли учасникам про особливості університетської освіти та стратегію розвитку Хмельницького національного університету в ХХІ столітті, ознайомили з напрямками проведення конкурсу рекламних робіт, що проводиться в університеті вже 7 років, в якому беруть участь не лише студенти, а й майбутні абітурієнти. Також провели майстер-клас з маркетингу та ділову гру “Як продати корову?”

Кафедра автоматизованих систем і моделювання в економіці представила презентацію “Один день життя кібернетика”. Запропонований проект дав змогу учасникам поринути в історію створення науки “кібернетика” та спробувати себе в ролі студентів спеціальності “Економіка” спеціалізації “Економічна кібернетика”. Учням презентували лекцію про штучний інтелект та його використання в сучасному світі, показали, які нейронні мережі створюють студенти на лабораторних роботах.

Зацікавив учасників економічної школи обліково-податковий квест проведений кафедрою обліку, аудиту та оподаткування.

Кафедра менеджменту разом з кафедрою економіки, менеджменту та адміністрування представили спеціальність “Менеджмент”. Викладачі кафедр запропонували учасникам пройти тест на визначення лідерства та провели ділову гру “Комунікації та ефективність управління”, що дозволило визначити наявність у них лідерських та управлінських якостей.

Для ознайомлення учасників зі cпеціальністю “Готельно-ресторанна справа” викладачі кафедри “Менеджменту” та студенти цієї спеціальності представили презентацію “Готельно-ресторанний бізнес в Україні” і провели майстер-клас по організації бенкетного обслуговування та кондитерської справи.

В рамках представлення спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, викладачі кафедри економіки, менеджменту та адміністрування і кафедри менеджменту запропонували ділову гру “Розробка проектів розвитку окремих сфер діяльності міста та області”:

Кафедра економіки підприємства та підприємництва провела  економічну гру “Острів пригод або школа виживання”, учасники якої  повинні були досягти найкращого результату за умов використання найменшої кількості ресурсів.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування представила презентацію “Фінансова грамотність”. Учасники школи отримали інформацію про кафедру та основні напрямки її науково-педагогічної роботи, дізналися, що собою являють сучасні гроші, кредитування та страхування.

Кафедра управління персоналом і економіка праці провела відео-презентацію спеціальності “Економіка” за освітньою програмою “Управління персоналом та економіка праці”, показала її значення в освітньому просторі та висвітлила сфери управлінської, ділової та професійної діяльності випускників.

В учасників Осінньої економічної школи була можливість ознайомитись зі спеціальностями факультету економіки і управління, їх фаховим спрямуванням, матеріально-технічною базою факультету та університету, а також історією розвитку Хмельницького національного університету. Учасники заходу відвідали музей історії Хмельницького національного університету.

Із заключним словом виступив декан факультету економіки і управління проф. Бондаренко М.І.

По завершенню роботи Осінньої економічної школи учасникам було вручено сертифікати.

Поділитися:

Comments are closed.