Дата останньої зміни: 12.03.2020

Екскурсія в обласну державну адміністрацію

Студенти спеціальності Економічна безпека Хмельницького національного університету відвідали обласну державну адміністрацію. Ознайомчий візит розпочався з кабінету керівника апарату адміністрації Оксани Самолюк, яка розповіла, що сьогодні молодь матиме можливість ознайомитися з робочим процесом адміністрації, відвідати службові кабінети та побачити хто з фахівців якою ділянкою роботи займається, а найголовніше – оцінити та зрозуміти для себе, кому який напрямок роботи більше до вподоби.

 

 

Начальник відділу з питань персоналу та нагород Юрій Мамчур провів для студентів екскурсію, аби ознайомити їх з роботою органу виконавчої влади. Зокрема, студенти побували в кабінеті голови адміністрації, оглянули сесійний зал Хмельницької обласної ради та поспілкувалися з начальниками різних відділів апарату адміністрації, які розповіли та ознайомили їх із своєю повсякденною роботою.

 

 

Закінчилася екскурсія проведенням засідання «круглого столу» під час якого начальник відділу з питань персоналу та нагород Юрій Мамчур  проінформував як організовуються і проводяться конкурси на зайняття вакантних посад державної служби та про можливість пройти стажування в обласній державній адміністрації.

 

 

Наостанок, керівник апарату адміністрації Оксана Самолюк подякувала студентам та їхнім викладачам за візит та висловила сподівання, що сьогоднішня екскурсія пригадається випускникам при виборі професії та можливо хтось з них виявить бажання долучитися до дружнього колективу державних службовців обласної державної адміністрації.