Дата останньої зміни: 12.03.2021

Інтерактивний онлайн урок з Освітнім центром ВРУ

Освітній центр Верховної Ради України провів інтерактивний онлайн-урок для студентів першого та другого курсів освітньої програми «Економічна безпека» спеціальності «Економіка» та викладачів кафедри економічної теорії та економічної безпеки Хмельницького національного університету.

Розпочався онлайн-урок з інтерактивної пізнавальної гри на платформі Kahoot, за допомогою якої було виявлено рівень знань студентів щодо діяльності Верховної ради та парламенту, своїх прав як виборця та повноважень Кабінету міністрів України і Президента країни.

Спікером Освітнього центру Верховної Ради України було представлено пізнавальну презентацію про особливості функціонування Верховної Ради України та парламенту України.

Майбутні спеціалісти у сфері економічної безпеки мали змогу дізнатися більше про діяльність Верховної Ради України, розібратися в особливостях організації і функціонування органів державної влади та познайомитися з функціями народних депутатів України, особливостями законотворчої діяльності. Спікер відповів на запитання, які цікавили студентів.

Кафедра економічної теорії та економічної безпеки вдячні організатору Освітнього центру Верховної Ради України за запрошення на онлайн-урок, спікеру – за цікаву інформацію, усім студентам та викладачам – за жваву дискусію. Чекаємо з нетерпінням на нові зустрічі!