Дата останньої зміни: 12.03.2021

Участь в онлайн тренінгах Міжнародної фундації IFES

В рамках співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем IFES та з метою реалізації курсу «Демократія: від теорії до практики» доценти кафедри економічної теорії та економічної безпеки Хмельницького національного університету к.е.н. Любохинець Л.С. та к.е.н. Танасієнко Н.П. прийняли участь в перших зимових онлайн тренінгах з інтерактивної методології викладання, які відбулися 18-19 лютого та 26-27 лютого 2021 року за допомогою використання платформи Zoom.

 

Головним тренером була старша експертка IFES з громадянської освіти та авторка курсу, докторка наук Грір Берроуз.

Учасники дискутували з приводу того, чи може освіта змінити суспільство, пригадали особливості таксономії Блума та конусу навчання, основи цифрової грамотності.

На тренінгах викладачі, розділившись на команди, мали можливість прийняти безпосередню участь в інтерактивних вправах: «Карусель», «Аналіз карикатур», «Прогулянка галереєю», «Континуум», «Дебати».

Спікери Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) Україна ознайомили учасників із структурою та матеріалами курсу «Демократія: від теорії до практики».

Учасники мали можливість попрактикуватися із онлайн платформами Jamboard, Menti, Polleverywhere, Nearpod.

За результатами тренінгів усі учасники отримали сертифікати.

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) Україна планує провести літню серію тренінгів з інтерактивної методології викладання курсу «Демократія: від теорії до практики» в липні-серпні 2021 року.