Дата останньої зміни: 21.05.2021

Зустріч з представниками компанії YouControl

Студенти першого та другого курсів освітньої програми «Економічна безпека» та викладачі кафедри економічної теорії та економічної безпеки ХНУ прийняли участь в онлайн зустрічі з представниками компанії YouControl, яка відбулася 5 травня 2021 року за допомогою платформи zoom.

YouControl – ІТ-компанія, яка розробляє сервіси на основі відкритих даних для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів.

Аналітичний онлайн-сервіс YouControl надає інформацію про фізичних та юридичних осіб на основі відкритих даних. Унікальна технологія дає змогу оперативно отримати актуальну інформацію з численних джерел, включаючи державні та міжнародні реєстри. Система відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Унікальними можливостями YouControl є контроль над бізнесом в режимі online, економія часу та зусиль на пошук вичерпної інформації про будь-якого контрагента.

Тема зустрічі:  «Можливості сервісу YouControl для бізнес-розвідки та мінімізації ризиків». Спікером був Михайло Кольцов, фахівець з аналізу та візуалізації даних, менеджер з навчання та розвитку компанії YouControl.

 

Питання, які розглядалися під час зустрічі, зацікавили студентів та викладачів: можливості визначати благонадійність суб’єктів господарювання шляхом відстеження змін фінансового стану, аналізувати ділове середовище, фінансові показники та знаходити топ компаній за виручкою і видом діяльності.

 

Студенти та викладачі ХНУ отримали унікальну можливість користуватися ресурсами YouControl для освітніх потреб абсолютно безкоштовно. І надалі будуть проводитися зустрічі представників компанії із студентами та викладачами ХНУ, на які ми з нетерпінням че